Služby

Provádíme olejový servis vždy s výměnou olejového filtru. Používáme kvalitní značky, jelikož u tohoto spotřebního materiálu není vhodné šetřit. Nekvalitní výrobci nezajistí, aby se filtr po 15 tisících km nerozpadl a kousky neskončily např. v rozvodech motoru.

Karoserii vozu kontrolujeme při příjezdu po vizuální stránce. Na heveru je provedena kontrola náprav, brzd, stavu pneu, úniku kapalin či jiných viditelných mechanických poškození.

Kontrola či výměna brzdové kapaliny speciálním zařízením je u nás samozřejmost. Dbáme na kontkrétní specifikace oleje daný výrobcem. Ať už se jedná o hydraulické kapaliny nebo o oleje do převodovek či motorů.

Prověřujeme stav vozidla kontrolní jízdou a zaměřujeme se na jízdní vlastnosti vozu. V případě potřeby zlepšení jízdních vlastností doporučíme vhodné úpravy podvozku, a to včetně možných sportovních odladění.

Některé jednotky ve vozech již mají zastaralý software nebo nemá vůz aktivovanou některou funkci. Mnoho věcí jsme schopni doprogramovat či upravit dle libosti zákazníka. Pro více informací nás kontaktujte.

Zajišťujeme veškerý pneuservis do velikosti 21″ a to včetně oprav poškozených pneu či uskladnění pneumatik s disky či bez disků.

Zajišťujeme zákazníkům kontrolu, případně opravu vozidel před STK a také její provedení. A to jak benzínových tak dieslových motorů.

Provádíme plnění klimatizace. Pro naplnění používáme médium s kontrastní látkou, která nám umožňuje v budoucnu najít případné netěsnosti chladícího okruhu.

Výměna oleje v manuální převodovce, výměna spojky či úprava řazení je u nás běžná.

Proces výměny oleje v automatické převodovce není tak jednoduchý, jak se zdá. Je nutné vše mít pod kontrolou dignostiky a provádí se postupem daný automobilkou včetně správných teplot. Tento úkon je u nás prováděn pečlivě a s dodržením řádného postupu.

Oprava a úprava motorů je naše vášeň. Při potkání válců s písty či zakarbonizování motoru vám rádi celý motor dáme do původního stavu. Při repasi motru jsme velmi pečliví a postupujeme dle výrobce automobilu. Opravu hlavy či bloku motoru pro nás zajišťují prověření dodavatelé.

Repasujeme alternátory, turba, vstřiky či hlavy motorů. Neváhejte se nás zeptat na bližší informace.

Dnešní vozy jsou velmi složité a jedna z hlavních příčin poruch je autoelektrika. Rádi vám vaše poškozené auto opravíme, ale počítejte prosím s tím, že je to časově velmi náročné. Již jsme vyřešili i problémy, se kterými si autorizované servisy neporadily.

Umíme vyrobit další klíče či opravit poškozené zámky. Jsme většinou schopni při ztrátě všech klíčů otevřít vozidlo bez poškození.

V případě přání zákazníka rádi namontujeme dodatečnou výbavu. Například tažná zařízení, couvací kamery, jiná přední světla, novou zvukovou aparaturu, zajímavější entertaiment a mnoho dalších věcí.

Při vyšším znečištění výfukových zplodin analyzujeme příčinu pomocí diagnostického softwaru.

Kontrolujeme DPF filtry a při vyšším znečištění jsme je schopni vyčistit.

Vyměňujeme poškozená autoskla.

Jsme tu pro vás při koupi vozu. Rádi vám nový vůz před koupí zkontrolujeme či vám ho rovnou vybereme.

Připravíme váš vůz k prodeji či vám zprostředkujeme samotný prodej.

Při nízkém obsahu paliva ve voze při předání zákazníkem, vůz natankujeme na nezbytnou úroveň. To proto, abychom předešli poškození palivové pumpy, která by se při nedostatku paliva v nádrži mohla přehřát a poškodit.