O nás

V dnešní době složitých a vysoce sofistikovaných automobilů je nezbytné, abychom používali originální diagnostický software. Ten nám umožňuje zkrátit diagnostiku problému a zároveň nám umožňuje řešit i velmi složité příčiny poruchy. Víte, že v některých automobilech jsou už dvacet let používány optické sítě? I proto je pro správné servisování nezbytné rozumět technologiím v automobilech použitých a neustále se v nich zdokonalovat. Například u vozů BMW dokážeme automobil i programovat, kódovat jednotlivé funkce či aktualizovat software v řídících jednotkách.

Pro kvalitní analýzu jízdních vlastností automobilu nám pomáhají nejen zkušenosti s daným typem vozu, ale i zkušenosti ze závodních okruhů a nastavováním jízdních vlastností sportovního speciálu. Proto pro nás není problém upravit automobil lépe, než je nastaven při uvedení do provozu z výroby.

Mnohokrát se setkáváme s neprofesionálně odvedenou prací. Což nás mrzí, protože poté majitel vozu platí za provedenou práci dvakrát. Této situaci se snažíme maximálně vyhnout. Proto při opravách dbáme na kvalitu provedené práce, použité náhradní díly i výrobcem schválené postupy. Tím eliminujeme hlavní příčiny vzniku těchto situací. I kdyby i přesto nastala, náš autoservis se nebojí své zodpovědnosti a s ohledem na danou situaci vše aktivně se zákazníkem řeší.

Při kontrole vozu a při opravách vždy vyměnujeme pouze díly, které již vykazují takové opotřebení, že není vhodné dále je na vozu nechat. A to z důvodů bezpečnosti, komfortu jízdy, plnění funkce či dané výrobcem automobilu. Tím se snažíme našemu zákazníkovi ušetřit peníze a netvoříme jen práci pro práci. Při příjmu nám zákazník sdělí, jaké má s vozem problémy. Po kontrole vozu s přihlédnutím na informace od zákazníka, vypracujeme servisní plán a zákazníkovy sdělíme finanční i časové odhady. Po opravě vždy fakturujeme pouze náklady skutečné.

Některé funkce či dodatečná vybavení autorizované servisy mají u vozů zakázáno umožňovat. My takovými pravidly nejsme vázáni. Proto jsou naše schopnosti dokonce rozsáhlejší než je to v případě autorizovaných servisů. Proto u nás je možné vůz vylepšit dle přání zákazníka a to v mnoha ohledech. Nebojte se a sdělte nám vaši představu. Ať již se jedná o elektronickou funkci, doplnění výbavy či změně jízdních vlastností.

V mnoha případech není možné náhradní díly získat v požadované kvalitě z druhovýroby. Vždy zákazníkovi nabízíme levnější variantu, ale pouze při zachování kvality a funkčnosti komponent. Jsme v rámci automobilky BMW zařazeni v programu, který nás opravňuje být v systému pro prodej originálních náhradních dílů a zároveň zadávat data do elektronických servisních knížek automobilky BMW.