Služby

Uskladnění pneu

Většina našich zákazníků využívá možnost uskladnění sezónních kol v našem skladu. Tato služba nabízí zákazníkovi jak komfort, tak úsporu času při přezouvání.

V případě, že si skladujete pneumatiky sami doma,máme pro vás několik rad Jak správně skladovat pneu.

Pneuservis

Zajišťujeme pro vás kompletní pneuservis pro vaše vozy, s použitím moderních strojů jak na přezouvání, tak i na vyvažování kol. Zajišťujem opravy píchnutých pneumatik

Brzdový systém

Provádíme měření hodnot chladící kapaliny, pomocí digitálního měřáku, v případě že chladící kapalina již nemá poviné hodnoty, provedeme výměnu a celkové odvzdušnění brzdového systému. Pro tyto účely jsme vybaveni specialozovaným strojem ATE

Diagnostika vozu pomocí diagnostického PC

S pomocí diagnostického počítače, jsme schopni vyčíst veškeré chybové kódy z téměř všech typů a značek vozů, Dále jsme schopni u některých vozů provádět kódování výbavy např. denní svícení a pod.

Oprava a údržba vozidel

Provádíme výměny provozních kapalin jako olej, brzdová kapalina a jiné. Výměny a opravy brzdových systému, opravy motorů a jejich částí. Celková kontrola stavu. Příprava vozu před STK či prodejem.

Servis autozámků a výroba autoklíčů

Ve spolupráci se zámečnickým servisem, zajišťujem opravy autozámků, přestavby zámků dveří, spínaček a jiné. Kódování autoklíčů vč. dálkových ovladačů. Dále jsme schopni zajistit nouzové otevření vozidla v případě zabouchnutí.

Provádíme opravy jednotek FRM3

Řídící jednotky FRM3 automobilů BMW vyrobených zejména v letech 2009-2013 mají výrobní vadu softwaru, která způsobuje rozpad dat v paměti

Více informací zde

Profesionální montáž tažných zařízení

Jsme autorizované montážní pracoviště pro tažná zařízení ELSA

Montáže tažných zařízení jsou prováděna včetně montáže elektroinstalace. Tažná zařízení ELSA jsou dodávána s Typovým listem, jsou homologována pro provoz na pozemních komunikacích, splňují požadavky zákona č. 56 Sb. a nijak neomezují záruku na Vašem voze.

Provedenou montáž potvrdíme do typového listu - potvrzení o montáži. Poté Vám na příslušném odboru dopravy tažné zařízení zapíší do technického průkazu bez povinnosti návštěvy STK.